Noclegi w Karpaczu

Karpacz zaprasza na wypoczynek w cichej i spokojnej okolicy, u stóp Śnieżki. W najbliższym otoczeniu lodowisko, a także szlak prowadzący do wyciągu krzesełkowego na Śnieżkę. Noclegi w Karpaczu zlokalizowane jest blisko centrum miasta. W okolicy znajdują się lokalne muzea, między innymi Muzeum Lalek, kościółek zwany Świątynią Wang.

Karpacz posiada wymarzone warunki do uprawiania sportów zimowych. To idealne miejsce dla początkujących narciarzy lub dzieci na sanki umożliwi to kilkanaście stoków narciarskich na terenie miasta. Przy wszystkich znajdują się wyciągi i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Większość stoków dysponuje sztucznym dośnieżaniem. Z uroków łyżwiarstwa możesz korzystać odwiedzając nasze lodowiska. Doskonałą zabawę nie tylko dzieciom zapewnią zjazdy na pontonach tzw. Snowtubing. Dużym zainteresowaniem cieszy się skocznia narciarska „Orlinek“. Na tym obiekcie organizowane są mistrzowskie skoki oddawał Adam Małysz. Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy do Kompleksu Narciarskiego „Śnieżka“. Składa się 7 wyciągów i 6 nartostrad o różnym stopniu trudności. Uprawiających narciarstwo biegowe, usatysfakcjonuje, przepięknie położona w Karpaczu Górnym trasa biegowa oraz ponad 13 km trasa położona przy schronisku „Dom Śląski” , wiodąca przez czeską Lucni Boude i szczyt Pod Małym Szyszakiem.

Malownicza okolica oraz przestronne apartamenty Karpacz w doskonałej lokalizacji to idealne rozwiązanie dla miłośników ciszy. Od centrum Karpacza dzieli nas 20 minut pieszego spaceru.

Warto zobaczyć:
-najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę;
-Kościółek Wang;
-Muzeum Sportu i Turystyki;
-Miejskie Muzeum Zabawek;
-Letni Tor Saneczkowy KOLOROWA;
-Miasteczko Western City

Karpacz to malowniczo położone miasto u stóp Śnieżki. Ze względu na swe położenie i walory środowiska, Karpacz jest ośrodkiem sportowo – rekreacyjnym zarówno latem, jak i zimą.

Bliskość przyrody podkreśla płynący na skraju działki strumień oraz sąsiedztwo lasu. Okolica o niskim natężeniu ruchu drogowego.

Karpacz posiada w ofercie wiele miejsc noclegowych w pokojach mogących gościć od jednej do czterech osób i posiadająych własne łazienki, możliwosć spożycia dwóch domowych posiłków

Jeśli poszukujesz różnorodnych możliwości aktywnego spędzania czasu, oferta Karpacza jest idealna dla Twoich potrzeb i wymagań. Wielu wrażeń dostarczy spacer po mieście. W Karpaczu znajduje się wiele atrakcji takich jak: Kościółek Wang , Miejskie Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki. W upalne letnie dni ochłodę zapewni Ci, położony obok dolnej stacji wyciągu na Kopę, Dziki Wodospad. Karpacz pensjonaty to doskonałe miejscem odpoczynku może być również tworząca niewielki zbiornik wodny Zapora na rzece Łomnicy. Jeśli poszukujesz adrenaliny, koniecznie powinieneś przeżyć emocje towarzyszące zjazdowi najdłuższym w Polsce letnim torem saneczkowym lub alpejskim torem bobslejowym „Alpine – Coaster”. Przyjemnie możesz spędzić czas w położonym na granicy Ściegien i Karpacza Westernowym Miasteczku „Pod Kozią Skałą”. . Mierząc zmierzyć się ze ścianami Kruczych Skał, poznasz uroki wspinaczki skałkowej. Rower można wypożyczyć, a zróżnicowane i atrakcyjne trasy czekają. Równie aktywnie i interesująco spędzisz czas korzystając z dostępnych w mieście kortów tenisowych.

K