Poronin

Doskonałym miejscem na noclegi blisko wyciągu jest Poronin . Miejscowość oddalona 10 km od Zakopanego, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę turystów. Noclegi Poronin to doskonale wyposażone pensjonaty, wille, kwatery prywatne itp.

Piękna okolica zachęca do górski wycieczek, jazdy na nartach, kuligów, spacerów, przejażdżek rowerowych czy też kąpieli w basenach geotermalnych. Dzięki swemu położeniu oraz wielu atrakcji Poronin stał się docenianą wsią wypoczynkową.

Pensjonaty Poronin oferują noclegi z wyżywieniem w pokojach 2,3 i 4 osobowych. Często są to noclegi blisko wyciągu Poronin z możliwością wypożyczenia sprzętu narciarskiego oraz lekcjami z profesjonalnym instruktorem. Poronin ośrodki wypoczynkowe to także duża dawka góralskiego klimatu, można się tu spotkać z góralską gwarą, muzyką i tańcami, strojami oraz oczywiście z regionalnymi smakami. Latem i zimą organizowane są cykliczne imprezy m. in. parada gazdowska, która przyciąga i górali z gminy Poronin i turystów. Są też imprezy sportowe takie jak zawody w kolarstwie górskim czy sporty zimowe. Szlaki do uprawiania turystyki rowerowej stają się bardzo popularne na Podhalu a Poronin noclegi to doskonałe miejsce z ciekawymi trasami do jazdy na rowerze.