Mielno

Mielno, kiedyś rybacka wieś. Dziś rozrywkowa miejscowość turystyczna. Położona jest na mierzei oddzielającej Morze Bałtyckie od jeziora Jamno. Mielno noclegi domki to zakwaterowanie dla każdego. Rozkwit turystyczny, rozpoczął się tutaj w połowie XX wieku. Wiele miejsc zachowało swój powojenny wygląd – szczególnie widać to w niektórych pasjonatach. Noclegi Mielnokwatery prywatne to wypoczynek na każdą kieszeń.
Mielno swą atrakcyjność turystyczną, zyskało dzięki nocnemu życiu. Tłumy młodzieży bawi się w Mielnie do samego rana. Tutaj, prawie w każdym miejscu można spotkać bawiących się ludzi, a wszystko to przy głośnej muzyce, ciepłych przekąskach i zimnych napojach. Mielno pensjonaty , hotele, wille to miejsca, które czekają na każdego turystę.
Poza tradycyjnymi metodami spędzania czasu na plaży, można w każdej chwili wejść do namiotu Żywca i skorzystać z wielu atrakcji. Każdego dnia znajdziemy tam coś innego: konkursy, kabarety, kursy tańca, koncert a to wszystko przy udziale znanych gwiazd.
W samym Mielnie znajdziemy jeszcze kilka dyskotek, atrakcyjne wesołe miasteczko i mnóstwo straganów. Oczywiście nigdy nie brakuje tam smażonych ryb czy czosnkowych kebabów .Będąc w Mielnie, warto zwiedzić pobliskie Chłopy i Gąski.