Brenna

Miłośnicy narciarstwa wybierają noclegi Brenna. W centrum znajdują się wyciągi narciarskie na stokach Starego Gronia, a w niedalekiej Dolinie Leśnicy czeka stacja narciarska. Miłośnicy sportów zimowych nie będą się tutaj nudzili. Poza tym noclegi w Brennej to domki, kwatery prywatne, pokoje gościnne czy pensjonaty. Koniecznie trzeba się tutaj zatrzymać.

Miejscowość cieszy się dużą popularnością w sezonie zimowym, łatwo znaleźć noclegi blisko wyciągu Brenna Trasy rowerowe, nordic walking czy do uprawiania narciarstwa biegowego to zaledwie szczypta atrakcji jakie czekają na turystów odwiedzających noclegi Brenna Każdy kto choć raz się tu zatrzyma na kilka dni na pewno wróci zadowolony i wypoczęty. To także doskonała baza wypadowa na ciekawe szlaki piesze a także nieodkryte rowerowe przygody. W pobliskich Górkach Małych czeka Chlebowa Chata, w której można upiec chleb, podpłomyki albo zrobić prawdziwy biały ser według tradycyjnej receptury. Bernna noclegi Zimą Brenna staje się niezwykle atrakcyjna dla narciarzy zjazdowych oraz biegowych.

Miejscowość ta zaskakuje turystów swymi urokami, licznymi ścieżkami rowerowymi i szlakami górskimi (np. Na Błatnią czy Stary Groń), przystaniami kajakowymi, zabytkami architektury drewnianej oraz wspaniale kultywowanym tu folklorem. Brenna agroturystyka jest świetnym miejscem na wypoczynek z dala od zgiełku miast. Popularne wśród młodzieży jest wynajęcie na kilkudniowy pobyt domki Brenna które są świetnie wyposażone. Brenna pensjonaty to doskonała baza wypadowa na narty, choć turyści odwiedzają tą piękną miejscowość o każdej porze roku. Klimat, piękno krajobrazu oraz jej położenie sprawiają, iż w Brennej odbywają się w ciągu roku różne imprezy. Dumą miejscowości jest Park Turystyki, który sprawił, że Brenna stała się znacznie bardziej atrakcyjna zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Ponadto plac zabaw oraz Gospoda w odnowionej chacie góralskiej z tradycyjnym jadłem góralskim.